FIRMA e-Infolex zajmuje się organizacją szkoleń, kursów oraz konferencji.

Szkolenia specjalistyczne proponowane przez e-Infolex skierowane są do administracji publicznej, przedsiębiorstw oraz instytucji otoczenia biznesu. Proponujemy szereg szczegółowych, nastawionych na praktykę szkoleń z zakresu obowiązującego prawa oraz nauk ekonomicznych. Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowaną, posiadającą wieloletnie doświadczenie w swojej dziedzinie kadrę uniwersytecką i doskonałych trenerów praktyków.

W ramach realizowanej usługi zapewniamy bezpośredni kontakt z trenerami i wykładowcami również po odbytym szkoleniu bądź warsztatach. Za pomocą CZATU oraz FORUM na naszej stronie internetowej www.e-infolex.pl zapewniamy dodatkowy kontakt między uczestnikami szkoleń, a ekspertami z poszczególnych zagadnień tematycznych. Dzięki temu, każdy uczestnik szkolenia będzie mógł omówić konkretne problemy dotyczące obszarów zainteresowania zawodowego.

Oferta zawiera: salę szkoleniową, materiały szkoleniowe, obsługę cateringową.

Uczestnicy szkoleń otrzymują CERTYFIKAT potwierdzający uzyskane umiejętności podczas szkolenia.

Szkolenia organizowane są w Białymstoku na terenie Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego, jak również w innych miastach.