Nasz zespół

Image

Ewa Wierzbicka-Nosal

Jestem mediatorem sądowym działającym przy Sądzie Okręgowym w Białymstoku i specjalizuję się w przepisach prawa rodzinnego. Prowadzę własną  kancelarię mediatora sądowego oraz realizują się jako coach.  Należę do European Mentoring & Coaching Council Poland. Na co dzień pracuję z kobietami, mężczyznami i parami będącymi w sporze, w procesie zmiany.

Pomagam Wam w kryzysie w związku, w konflikcie w rodzinie , w rozwodach i sytuacjach po rozwodowych. Informuję Was o Waszych prawach ponieważ ten kto wie więcej wygrywa. Inspiruję Was również do zmiany, do szukania odpowiedzi i rozwiązań, nie koncentrujemy się na problemie. Wspieram Was w porządkowaniu rzeczywistość, w której funkcjonujecie, nawet jeśli nie potraficie już ze sobą rozmawiać, a złość, frustracja i brak zaufania powodują, że ustawiacie się względem siebie jak wrogowie „ w walce na śmierć i życie ”. W swojej pracy promuję właściwą komunikację, której częsty brak prowadzi do wielu nieporozumień i sporów. Dzięki temu, że zaczynacie rozmawiać udaje nam się wypracować warunki porozumienia pozasądowego, które satysfakcjonują obie strony i pomogą Wam funkcjonować w nowej rzeczywistości.

Odwiedź nas na facebook

Image

Iwona Micner

Nazywam się Iwona Micner i jestem psychologiem, absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie (obecnie SWPS Uniwersytet Humanistyczno społeczny), oraz psychodietetykiem, ukończyłam Psychodietetykę na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Obecnie jestem absolwentem studiów podyplomowych o kierunku Psychoonkologia.

Moje obszary zainteresowania drugim człowiekiem, to wsparcie w kryzysie. Mogą one dotyczyć osobistych trudności w codziennym funkcjonowaniu wywołanych konfliktem w relacji partnerskiej czy w małżeńskiej. Często skutkiem napięć emocjonalnych w środowisku rodzinnym jest dotknięte dziecko, któremu mogę pomóc w wyrażaniu i nazywaniu tego co czuje. Jeśli pojawia się kryzys dotyczący choroby zagrażającej życiu, czy strata osoby bliskiej, również mogę tu pomóc. Kolejnym aspektem zachowania człowieka, na który jestem uważna to lęk i jego wpływ na ograniczenie funkcjonowania w codziennym życiu i emocjonalna sfera zaburzeń odżywiania.

Pracuję jako psycholog i interwent kryzysowy w MGOP w Michałowie, oraz wspieram kobiety, pary małżeńskie i dzieci w sytuacji kryzysu rodzinnego. Wcześniej pracowałam psycholog w BCO w Białymstoku, gdzie wspierałam chorych onkologicznie na oddziale chemii dziennej, oraz ginekologii onkologicznej. Prowadzę „Akademię Walki z Rakiem Filia Białystok”, są to działania, które mają na celu wsparcie pacjentów na różnych etapach choroby nowotworowej, jak również integrację w grupie w czasie remisji choroby.


Image

Justyna Falkowska

Nazywam się Justyna Falkowska. Wydobywam z ludzi wszystko to, co w nich najlepsze.

Pomagam kobietom i mężczyznom przejść przez emocjonalny rollercoaster po rozwodzenie i rozstaniu. Pomogę Ci nie tylko przetrwać trudne chwile, ale wykorzystać je, jako dźwignię do lepszego, spokojniejszego i pełniejszego życia.

Jestem hipnoterapeutką, psychobiologiem, coachem kryzysowym oraz pierwszym w Polsce praktykiem fenomenalnej metody Rapid Transformational Therapy™ oraz SOMA Breathwork.

Prowadzę Prywatną Poradnię Holistyczną w Białymstoku.


Image

Adwokat dr Agnieszka Daniluk

Ukończyłam studia na Wydziale Prawa na Uniwersytecie w Białymstoku w 2001 roku. Odbyłam jednocześnie dwuletnie stypendium naukowe na Uniwersytecie Martina Luthra w Halle, uzyskując tytuł llm. Zrealizowałam staż naukowy na Wydziale Prawa na Uniwersytecie im. Łomonosowa w Moskwie uzyskując uprawnienia do tłumaczenia fachowych tekstów prawniczych z języka rosyjskiego.  Moja aktywność zawodowa koncentruje się na dwóch płaszczyznach. Pracuję naukowo na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku w Katedrze Prawa Administracyjnego oraz wykonuję praktyczny aspekt zawodu prawnika działając jako adwokat.
Mam doświadczenie w stosowaniu prawa w praktyce w związku z wieloletnią współpracą z Kancelariami Prawnymi w Polsce i za granicą. Prowadzę fundację INFOLEX, której celem statutowym jest pogłębianie świadomości prawnej obywateli. Realizacja celów Fundacji odbywa się przy udziale z sukcesem pozyskanych projektów unijnych i krajowych.

Specjalizuję się w prawie i postępowaniu administracyjnym, prawie gospodarczym publicznym, jak również z uwagi na wzrastające zapotrzebowanie rynku i prośby moich Klientów w prawie rodzinnym.

Każdą sprawę traktuję z najwyższą uważnością. 


Image

Adwokat Anna Gieniusz - Kłubowicz

Od 2001 roku jestem adwokatką oraz przedsiębiorcą – właścicielką Kancelarii Adwokackiej w Białymstoku. Współpracuję z licznymi organizacjami pozarządowymi zajmującymi się problematyką przemocy wobec rodzin i dzieci, między innymi jako uczestnik konferencji i szkoleń Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę oraz z Rzecznikiem Praw Dziecka i Rzecznikiem Praw Obywatelskich.

Od ponad dwudziestu lat pomagam Klientkom, Klientom i ich dzieciom we wszelkich aspektach prawnych życia rodzinnego, tam gdzie nasze życie styka się z regulacją prawną – w sprawach rozwodów, separacji, alimentów, kwestiach opieki i kontaktów z dziećmi, podziałach majątków i spadków, również wówczas, gdy pojawiają się problemy prawno-gospodarcze i karne.

Każdą osobę traktuję indywidualnie, każdy Wasz przypadek jest odmienny, ale wieloletnie doświadczenie zawodowe pomaga mi w znalezieniu najlepszego rozwiązania w danej sytuacji. Przy moim wsparciu na żadnym etapie sporu – czy w mediacji czy też przed sądem nie zostaniesz sama.

Wiemy, że przechodzicie trudne chwile, w kontakcie z Nami możecie liczyć na empatię, zrozumienie oraz pomoc w Waszych problemach, poparte naszą wiedzą, profesjonalizmem i doświadczeniem.


Image

Adwokat Violetta Edyta Cylwik

Ukończyłam Wydział Prawa Uniwersytetu Warszawskiego w 1988 roku, po czym pracowałam na stanowisku sędziego. Od stycznia 2005 roku wykonuję zawód adwokata.

Specjalizuję się w prawie karnym oraz rodzinnym i opiekuńczym.

Od 2010 r. działam również w adwokackim samorządzie zawodowym, najpierw jako członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Białymstoku, a od czerwca 2016 r. jako Rzecznik Dyscyplinarny Izby Adwokackiej w Białymstoku.

Jestem również mediatorem Centrum Mediacji przy Izbie Adwokackiej w Białymstoku.

Jestem otwarta na problemy osobiste każdego klienta oraz wrażliwa na potrzeby zwierząt – jako kochająca właścicielka kota rasy brytyjskiej - Ryśka oraz psa hawańczyka o imieniu Taco.

Zamiłowanie do sportu oraz wieloletnia gra w siatkówkę nauczyła mnie postępowania fair play oraz walki o zwycięstwo w Waszym imieniu w waszych sprawach.


Image

Malwina Skarzyńska

Nazywam się Malwina Skarzyńska, jestem absolwentką Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, ukończyłam także studia magisterskie z zakresu stosunków międzynarodowych na Wydziale Ekonomii. Obecnie jestem aplikantką 2 roku aplikacji adwokackiej przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Białymstoku. Aplikację odbywam pod patronatem mec. Anny Gieniusz - Kłubowcz. W trakcie pracy zawodowej w kancelarii zdobywam cenne doświadczenie głównie z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego oraz karnego. Pod czujnym okiem Pani Mecenas staram się zrozumieć problemy naszych klientów i znaleźć najlepsze z prawnego punktu widzenia dla nich rozwiązanie.

W celu doskonalenia swoich zawodowych umiejętności uczestniczę w licznych szkoleniach oraz konferencjach naukowych.

Poza pracą cenię sobie czas spędzony w gronie znajomych, a w wolnych chwilach sięgam po dobrą książkę.