Pomoc psychologa

Pomoc psychologa

Pomoc psychologa
Bardzo wiele osób będących w trakcie rozwodu, czy tez separacji, mających potrzebę przeprowadzenia we właściwy sposób dzieci przez trudny okres rozstania, borykających się z brakiem akceptacji podjętej decyzji przez najbliższych lub problemami odnalezienia się w nowej porozwodowej rzeczywistości potrzebuje dziś wsparcia dobrego psychologa, terapeuty, psychiatry, osobistego trenera, czy też coacha. Będąc jednak w dużych emocjach i stresie, które towarzyszą postępowaniu rozwodowemu, koncentrując się na walce o swoje prawa, codziennych kłótniach i próbie przetrwania nawet tego nie zauważacie, co więcej nie macie już siły na szukanie innej niż prawnej pomocy, czy też wsparcia. Dlatego zadbaliśmy również o ten zakres Państwa potrzeb i zrekrutowaliśmy do naszego zespołu najlepszych specjalistów, psychologów, terapeutów, którzy skutecznie pomogą Wam w tym trudnym czasie. Do Waszej dyspozycji są eksperci pracujący na najefektywniejszych narzędziach i posługujący się indywidualnie dobranymi dla Was technikami i rodzajami terapii.
Współpracując z nami możecie skorzystać między innymi z:

- konsultacji lub cykli sesji z psychologiem, pedagogiem, biopsychologiem, terapeutą, trenerem, coachem, psychodietetykiem;
- terapii indywidualnej lub terapii par;

PAMIĘTAJ !

Spotkanie z psychologiem nie oznacza, że jesteś „ chory psychicznie” , że „ coś z Twoja głową jest nie tak ”. Są to jedynie przekonania i wymówki osób niedojrzałych emocjonalnie, które wolą oceniać i krytykować, ponieważ tak jest łatwiej.

Spotkanie z psychologiem oznacza między innymi,  że:

- chcesz zrozumieć swoje emocje;

- chcesz wyjaśnić niektóre obszary swojego życia;

- chcesz przepracować traumatyczne doświadczenia;

- chcesz pozbyć się ograniczających Cię przekonań;

- chcesz pracować nad wartościami;

- chcesz pracować nad niską samooceną i poczuciem własnej wartości.

Image
 

Nie Czekaj!

Skontaktuj się z nami, umów spotkanie, a wspólnie wypracujemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Zadzwoń teraz